Royal canin sterilised 37 10kg - OKAZJE Oceń produkt:

od 169,00 PLN

oszczędzasz do 61%

  • Producent: Royal Canin
  • Kategoria: Karmy i przysmaki dla kotów
  • Rodzaj: suche
  • Wiek kota: dorosłe
  • Wielkość opakowania: 10 kg

Przed zabiegiem kastracji przemiana materii kota utrzymuje się na dość stałym poziomie. Kot je dopóki nie pokryje potrzeby na energię. Po kastracji ta naturalna regulacja przemiany materii zanika - kot je więcej niżeli potrzebuje, co momentalnie prowadzi do nadwagi.

Już po 48 godzinach po kastracji przyjmowanie pokarmu przez kota wzrasta o 20%, podczas gdy prawdziwe zapotrzebowanie na energię zmniejsza się o 30%. Wysterylizowane koty nieraz borykają się z problemami dróg moczowych.

Większość kotów z nadwagą przyjmuje za niewiele płynów, co prowadzi do tworzenia się kamieni moczowych. Dzięki słusznej zawartości minerałów, utrzymujących trafnie niskie pH moczu, karma wspomaga zdrowie dróg moczowych kota.

Wysoka zawartość lekkostrawnych protein przyczynia sie do budowy mięśni. Royal Canin Sterilised 37 to karma dla kotów wysterylizowanych ze skłonnością do nadwagi: Kontrola zaopatrzenia w energię: dzięki obniżonemu poziomowi tłuszczu (12%) Mniej węglowodanów: np.

skrobi, która powiększa uczucie głodu Dodatek L-karnityny: (100 mg/ kg) pobudza użytkowanie rezerw tłuszczu Sprzyja korzystnemu funkcjonowaniu dróg moczowych: dzięki kontroli pH moczu (pH 6 do 6,5) Sprzyja rozwojowi masy mięśniowej: dzięki podwyższonemu poziomowi białka (37%) Od ponad 40 lat firma Royal Canin stawia zwierzęta na pierwszym miejscu.

rezultatem tego jest szereg artykułów „Health Nutrition", wykonanych w dbałości o zdrowe odżywianie naszych pupili. Wiedza o potrzebach żywieniowych zwierząt domowych i ich jednostkowa charakterystyka prowadzą do powstania pożywienia, które całkowicie pokrywa ich zapotrzebowanie.

typ 12 kg dostarczany jest w promocyjnym opakowaniu 10 + 2 kg. Komplet próbny Sterilised Box składa się z 400 g karmy suchej + 4 x 85 g karmy mokrej w saszetkach. Wraz z zakupionym pakietem zostanie dostarczony kupon rabatowy zooplus 10% do jednorazowego użycia na karmę suchą oraz mokrą Royal Canin dla kota ważny do 31.12.2016.

Nie obejmuje produktów weterynaryjnych.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Karmy i przysmaki dla kotów